Сайт реєстрації на конкурс Intel-Техно Україна

Проекти, допущені до очного туру

Уважно читайте вимоги до реєстраційної інформації


Конкурс проводиться Фізико-технічним інститутом НТУУ "КПІ"

Авторизуватися

Логін

Пароль




Математика




Мозаїки Пенроуза

ID проекту: 17
Мошуренко Андрій Андрійович
Школа: Спеціалізована школа №185 ім.В.Вернадського
Керівник проекту: Спалило Олена Сергіївна


Математичні моделі залежності величин

ID проекту: 30
Гаван Вікторія Ігорівна
Школа: УВК "Якимівська гімназія"
ПНЗ: УВК "Якимівська гімназія"
Керівник проекту: Шкроміда Наталя Василівна


Створення математичних моделей в соціології

ID проекту: 35
Єрмолаєв Гнат Юрійович
Школа: КЗ "Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія №14» Луцької міської ради Волинської області"
Керівник проекту: Тітова Світлана Петрівна


МАТЕМАТИЧНІ ЗАДАЧІ НА ШАХОВІЙ ДОШЦІ

ID проекту: 41
Кійко Кирил В'ячеславович
Школа: комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 10 імені Героя Радянського Союзу О
Керівник проекту: Азаренкова Альона Іванівна


З’ясування причин неуспішності учнів ліцею методами математичної статистики

ID проекту: 72
Гамзін Руслан Геннадійович
Школа: Миколаївський професійний ліцей будівництва та сфери послуг
Жолтякова Валентина Віталіївна
Школа: Миколаївський професійний ліцей будівництва та сфери послуг
Керівник проекту: Петрик Олена Юріївна, Климентьєва Лариса Миколаївна


ВИКОРИСТАННЯ МЕТОДУ НАЙМЕНШИХ КВАДРАТІВ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ ОСОБИСТІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК

ID проекту: 99
Сокол Ольга Костянтинівна
Школа: НВК "Якимівська гімназія"
Керівник проекту: Сажньова Інна Вікторівна


Поліноміальні матричні рівняння

ID проекту: 118
Головко Анастасія Віталіївна
Школа: ЗОШ 1-3 ступенів №40 м. Сімферополь
ПНЗ: РПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді АРК «Шукач»
Керівник проекту: Третяков Дмитрій Вадимович


Задачі на розфарбування

ID проекту: 120
Бандуренко Альона Олексіївна
Школа: Білоцерківська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 з поглибленим вивченням інформацій
Керівник проекту: Зеленська Наталія Іванівна


Метод поділу на рівні метаграфа, що представляє базу нечітких знань

ID проекту: 128
Курінний Олег Вікторович
Школа: Стахановська багатопрофільна гімназія №15
Керівник проекту: Булигіна Людмила Вікторівна


Математичні розрахунки для організації здорового харчування

ID проекту: 135
Довгань Мирослава Анатоліївна
Школа: Костянтинівське районне навчально-виховне об'єднання "Гімназія-Мала академія наук №1 "Таврія"
ПНЗ: Костянтинівське районне навчально-виховне об'єднання "Гімназія-Мала академія наук №1 "Таврія"
Керівник проекту: Мотіна Альбіна Вінцівна


КОМПЛЕКСНІ ЧИСЛА ТА ГЕОМЕТРИЧНІ ЗАДАЧІ НАПОЛЕОНА БОНАПАРТА

ID проекту: 141
Хамрамбура Павло Олегович
Школа: СЗШ І-ІІІ ступенів №3
ПНЗ: Львівська обласна Мала академія наук України
Керівник проекту: Симотюк Михайло Михайлович


Кутова система координат у геометрії Галілея

ID проекту: 145
Колодіна Наталя Віталіївна
Школа: Джанкойська загальноосвітня школа I-III ступенів №5
ПНЗ: Республіканський позашкільний навчальний заклад «Мала академія наук учнівської молоді Автономної Рес
Керівник проекту: Стонякін Федор Сергійович


РОЗВʹЯЗАННЯ ЛОГІЧНИХ ЗАДАЧ ЗА ДОПОМОГОЮ ФОРМАЛІЗАЦІЇ В ПРОПОЗИЦІЙНІЙ ЛОЗІЦІ

ID проекту: 147
Добровольский Леонiд Вадимович
Школа: Загальноосвiтня Школа №7 м. Iзмаїл
Керівник проекту: Тропанець Сергiй Васильович


Числа Фібоначчі та золотий переріз

ID проекту: 185
Данилюк Валентин Володимирович
Школа: Кузьминецька загальноосвітня школа І - ІІ ступенів
ПНЗ: Кузьминецька загальноосвітня школа І - ІІ ступенів
Керівник проекту: Гладищук Людмила Володимирівна


Субдиференціал функції комплексної змінної

ID проекту: 186
Титов Олександр Олександрович
Школа: НВЗ "Школа-ліцей" №3 ім. А.С. Макаренко
Керівник проекту: Стонякін Федор Сергійович


Pedal triangles and their usage

ID проекту: 187
Трет'якова Марина Сергіївна
Школа: Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 143
ПНЗ: Учбовий центр комп'ютерних технологій "Кит"
Керівник проекту: Момот Ольга Валеріївна


ЗОЛОТИЙ ПЕРЕРІЗ ЯК КРИТЕРІЙ ДОСКОНАЛОЇ КРАСИ В ОБЛИЧЧІ ЛЮДИНИ

ID проекту: 192
Бусова Лада Петрівна
Школа: Гімназія II-III ступенів № 2 ім. В.Г. Короленка
ПНЗ: Центр науково-техничної творчості навчаючийся молоді
Керівник проекту: Куценко І. Л.


Класифікація найкоротших шляхів у квадраті за кількістю ланок 

ID проекту: 197
Ейдліна Ірина Володимирівна
Школа: Ліцей "Голосіївський" №241
Керівник проекту: Вишенський Володимир Андрійович


ПРОГНОЗУВАННЯ РОЗВИТКУ МАТЕМАТИЧНОЇ НАУКИ

ID проекту: 214
Бондаренко Андрій Петрович
Школа: Прилуцька гімназія №5 імені В. А.Затолокіна Прилуцької міської ради
Керівник проекту: Давиденко Андрій Андрійович


Моделювання динаміки біологічних популяцій на площині

ID проекту: 221
Романенко Тимофій Андрійович
Школа: сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7
ПНЗ: Сумський обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю
Керівник проекту: Фесенко Валентина Анатоліївна


Відношення суми дільників числа до самого числа

ID проекту: 238
Макарова Анна Миколаївна
Школа: Донецький навчально-виховний комплекс №91
Керівник проекту: Волчков Валерій Володимирович


Sophisms in mathematics

ID проекту: 242
Загородня Катерина Сергіївна
Школа: Новогуйвинська гімназія Житомирського району
ПНЗ: Житомирський міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді
Керівник проекту: Слінчук Валентина Іванівна


Математика в Покері

ID проекту: 251
Денисенко Анастасія Петрівна
Школа: КУ Сумська спеціалізована школа №10
ПНЗ: Сумський обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю
Керівник проекту: Азаренкова Альона Іванівна


Застосування апарату диференціальних рівнянь для моделювання економічних процесів

ID проекту: 252
Мосьпан Анастасія Борисівна
Школа: КУ Сумська спеціалізована школа №10
ПНЗ: Сумський обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю
Керівник проекту: Азаренкова Альона Іваніна/ Коломієць Світлана Володимирівна


Квадрат Пірсона

ID проекту: 258
Белименко Дар'я Олегівна
Школа: НВК "Якимівська гімназія"
Керівник проекту: Сажньова Інна Вікторівна

Фізика та Астрономія




Peaceful sky

ID проекту: 23
Богатирьов Владислав Олександрович
Школа: Андріївська ЗОШ І-ІІІ ступенів
ПНЗ: Андріївська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Єлісєєв Сергій Олександрович
Школа: Андріївська ЗОШ І-ІІІ ступенів
ПНЗ: Андріївська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Керівник проекту: Демьохін Віктор Володимирович


Discovery of New Variable Stars

ID проекту: 27
Могорян Максим Віталійович
Школа: Одеська Маріїнська гімназія
ПНЗ: Одеський обласний гуманітарний центр позашкільної освіти та виховання
Керівник проекту: Вірніна Наталя Альбертівна


Blazhko Effect of Pulsating Star RW Dra

ID проекту: 28
Маслова Надія Олегівна
Школа: Одеська Маріїнська гімназія
ПНЗ: Одеський обласний гуманітарний центр позашкільної освіти та виховання
Керівник проекту: Вірніна Наталя Альбертівна


Дослідження сили, сумарного моменту процесу безкалібрової прокатки сортових профілей

ID проекту: 31
Литвинюк Ілля Денисович
Школа: Криворізький природничо-науковий ліцей
Керівник проекту: Лялюк Віталій Павлович


СПЕКТРАЛЬНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ ПОДВІЙНОЇ СИСТЕМІ V622Per

ID проекту: 33
Попович Анастасія Сергіївна
Школа: Криворізький природничо-науковий ліцей
Керівник проекту: Мальченко Світала Леонідівна


Підвищення якості сталевого злитка методом його перемішування під час кристалізації

ID проекту: 34
Карпець Катерина Сергіївна
Школа: Криворізький природничо-науковий ліцей
Керівник проекту: Лялюк Віталій Павлович


INVESTIGATION OF ANISOTROPY OF THERMAL CRYSTAL EXPANSION

ID проекту: 50
Замковська Анастасія Ігорівна
Школа: ЗОШ 1-3 ступенів №18 м. Сімферополь
ПНЗ: МАН «Шукач», м. Сімферополь
Керівник проекту: Максимова Олена Михайлівна


Maksvell

ID проекту: 51
Степанець Олексанра Олександрівна
Школа: НВК №1 м. Шепетівка
Керівник проекту: Самсоненко Сергій Савич


Studying the properties of cryogenic transformer

ID проекту: 52
Чанков Єгор Вадимович
Школа: Ліцей "Престиж"
ПНЗ: Ліцей "Престиж"
Керівник проекту: Лисенко Михайло Григорович


Система термоелектричних охолоджувачів на основі елементів Пельтьє

ID проекту: 60
Самойленко Назарій Юрійович
Школа: Черкаський фізико-математичний ліцей
Керівник проекту: Дідук Віталій Андрійович


ДОСЛІДЖЕННЯ СПОСОБІВ РОЗМАГНІЧУВАННЯ БАНКІВСЬКИХ КАРТОК

ID проекту: 70
Нездвецький Віталій Сергійович
Школа: Загальноосвітня школа №30
ПНЗ: Центр науково технічної творчості школярів
Керівник проекту: Нездвецька Інна Володимирівна


ДОСЛІДЖЕННЯ РЕЗОНАНСНОГО RLC-КОНТУРУ З НАДПРОВІДНИМ ОСЕРДЯМ І МЕТОДІВ ЙОГО ЗАСТОСУВАННЯ

ID проекту: 82
Паливода Валерій Володимирович
Школа: Ліцей "Престиж"
ПНЗ: Ліцей "Престиж"
Керівник проекту: Лисенко Михайло Григорович


Універсальна вимірювальна USB приставка для фізики.

ID проекту: 89
Пашков Володимир Юрійович
Школа: ЛУЦЬКА ЗОШ N15 ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПНЗ: Луцький центр науково-технічної творчості учнівської молоді
Керівник проекту: Седанов Олексій Олександрович


Вплив інфразвуку на людину.Виявлення інфразвуку

ID проекту: 90
Білоцерківець Олексій Геннадійович
Школа: Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ст.№4
Керівник проекту: Биченко Ніна Миколаївна


Плазмове зварювання металів та його особливості

ID проекту: 110
Мац Владислав Ігорович
Школа: Харцівська гімназія №172
Керівник проекту: Тарабанова Валентина Павлівна


Ефект Мпемби як приклад "термодинамічного парадоксу"

ID проекту: 113
Маринін Святослав Ігорович
Школа: Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
ПНЗ: Тернопільське обласне комунальне територіальне відділення Малої академії наук України
Керівник проекту: Скоренький Юрій Любомирович


МЕТОДИ ОЧИСТКИ НАВКОЛОЗЕМНОГО КОСМІЧНОГО ПРОСТОРУ ВІД КОСМІЧНОГО СМІТТЯ

ID проекту: 114
Блощаневич Катерина Олександрівна
Школа: Ліцей № 142
ПНЗ: Ліцей № 142
Керівник проекту: Меньшикова Наїля Максутівна


Експериментальне дослідження постійних магнітів

ID проекту: 124
Олександр Олександрович Половина
Школа: Ліцей № 142
Керівник проекту: Меньшикова Наїля Максутівна


Пушка Гаусса

ID проекту: 134
Авдєєв Андрій Андрійович
Школа: Навчально-виховний комплекс "Інформатико-математичний ліцей - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Д
Керівник проекту: Стегнієнко Маріна Іванівна


Вплив інфразвуку на самопочуття людини під час виконання професійних обов’язків

ID проекту: 138
Сокол Катерина Олександрівна
Школа: Державний навчальний заклад "Полтавський центр професійно-технічної освіти"
Керівник проекту: Насвєтова В.А.


Проект стаціонарного поселення людей на Місяці

ID проекту: 149
Сенюта Юлія Володимирівна
Школа: Кривченська ЗОШ І-ІІІ ст
ПНЗ: Тернопільське обласне комунальне територіальне відділення Малої академії наук України
Парнета Наталія Леонідівна
Школа: Ланівецька ЗОШ І-ІІ ст
ПНЗ: Тернопільське обласне комунальне територіальне відділення Малої академії наук України
Керівник проекту: Мулярчук Андій Петрович


Дослідження умов формування планет і планетних систем

ID проекту: 152
Вануш Роман Юрійович
Школа: Львівська спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів №8
ПНЗ: Львівська обласна МАН
Керівник проекту: Кулініч Юрій Анатолійович


Вплив сонячної активностi та космічних променiв на формування тайфунiв

ID проекту: 154
Думбров Дмитро Володимирович
Школа: Одеський економічний ліцей
ПНЗ: Одеський обласний гуманітарний центр позашкільної освіти та виховання
Керівник проекту: Олейник В'ячеслав Петрович


ФІЗИЧНІ МЕТОДИ ВПЛИВУ НА СУПЕРАБСОРБЕНТНІ ПОЛІМЕРИ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ФУНКЦІОНАЛЬНИХ НАНОПРИСТРОЇВ

ID проекту: 161
Гордієнко Нікіта Юрійович
Школа: Ліцей № 142
Керівник проекту: Гордієнко Юрій Григорович


Моделювання руху небесних тіл в непотенційному гравітаційному полі

ID проекту: 166
Крокіс Марія Володимирівна
Школа: Львівський технололгічний ліцей
ПНЗ: Львівський технололгічний ліцей
Керівник проекту: Колдун Віктор Петрович


Фізичні аспекти підвищення морозостійкості фасадів за допомогою мікродемферних розчинів

ID проекту: 169
Шалай Діана-Марія Олександрівна
Школа: Львівський технололгічний ліцей
ПНЗ: Львівський технололгічний ліцей
Керівник проекту: Сулим Георгій Теодорович


Пристрій для знезараження мікророботів, як демонстрація парадигми біофізичних законів

ID проекту: 177
Гриців Олег Васильович
Школа: Украинский медицинский лицей Национального медицинского университета имени А.А. Богомольца
ПНЗ: Украинский медицинский лицей Национального медицинского университета имени А.А. Богомольца
Керівник проекту: Соколов Віктор Анатолійович


Dislocation luminescence in silicon crystals

ID проекту: 179
Сватюк Данило Романович
Школа: Львівська лінгвістична гімназія
ПНЗ: Львівська обласна МАН
Керівник проекту: Павлик Богдан Васильович


Investigation of strength of web

ID проекту: 188
Мудрий Віталій Олегович
Школа: КПНЛ № 145
Керівник проекту: Зінчук Вадим Миколайович


ДЕГАЗАЦІЯ ВОДИ ЗА ДОПОМОГОЮ УЛЬТРАЗВУКУ

ID проекту: 196
Мелікідзе Ніко Гочайович
Школа: КПНЛ № 145
Керівник проекту: Зінчук Вадим Миколайович


РОЗРОБКА ЕЛЕКТРОПУНКТУРНОГО ПРИЛАДУ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ ЛЮДИНИ ЯК ЕЛЕКТРИЧНОЇ СИСТЕМИ

ID проекту: 202
Ніколюк Ольга Юріївна
Школа: гімназія "Академія"
Керівник проекту: Лисенко М.Г.


Experimental analysis of the profile of the transparent lens light

ID проекту: 225
Копейко Анна Володимирівна
Школа: Київський Природничо-науковий ліцей №145
ПНЗ: КПНЛ № 145
Керівник проекту: Зінчук Вадим Миколайович


Дослідження польового транзистора і стабілітрона при низьких температурах

ID проекту: 226
Грінкевич Сергій Вячеславович
Школа: Ліцей "Престиж"
Керівник проекту: Лисенко Михайло Григорович


ГРОМАДСЬКИЙ ТРАНСПОРТ НА МАГНІТНІЙ ПІДВІСЦІ

ID проекту: 244
Пономарьов Олександ Сергійович
Школа: Ліцей № 157
ПНЗ: Центр науково-технічної творчості молоді «Сфера»
Керівник проекту: Верхман Олександр Аркадійович

Комп'ютерні науки




Отримання власностворених голографічних 3D зображень, маніпулювання ними за допомогою жестів

ID проекту: 12
Лойко Олександр Павлович
Школа: Гімназія №48
ПНЗ: Гімназія №48
Керівник проекту: Гончарук Микола Дмитрович


Логічна гра

ID проекту: 13
Мікалюк Владислав Віталійович
Школа: Донецька загальноосвітня школа I-III ступенів № 142
Керівник проекту: Кузнецова Ірина Василівна


Аналіз придатності для життя планет на сайті «Terra&Forma;»

ID проекту: 14
Шевченко Андрій Юрійович
Школа: Донецька спеціалізована загальноосвітня фізико-математична школа I-III ступенів № 35
Керівник проекту: Кузнецова Ірина Василівна


Використання командного рядка при керуванні комп’ютером

ID проекту: 20
Кочетков Євген Олександрович
Школа: КЗ "Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія №14» Луцької міської ради Волинської області"
Керівник проекту: Чепрасова Тетяна Іванівна


Технологія перетворення та аналізу зображення з веб-камери

ID проекту: 21
Гісь Дмитро Ігорович
Школа: КЗ "Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія №14» Луцької міської ради Волинської області"
Керівник проекту: Чепрасова Тетяна Іванівна


Створення інтернет-магазину

ID проекту: 24
Кочетков Михайло Олександрович
Школа: КЗ "Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія №14» Луцької міської ради Волинської області"
Керівник проекту: Гісь Ігор Володимирович


CMST- CONTENT MANAGEMENT SYSTEM FOR TEACHERS

ID проекту: 25
Лавринюк Сергій Андрійович
Школа: Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів у галузі науки
ПНЗ: Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів у галузі науки
Керівник проекту: Семенюк Марина Миколаївна


«Багатоколірна» обробка інформації обчислювальними системами з змінними оптичними зв'язками

ID проекту: 26
Очкас Олександр Олександрович
Школа: Андріївська ЗОШ І-ІІІ ступенів
ПНЗ: Андріївська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Керівник проекту: Демьохін Віктор Володимирович


РОЗРОБКА СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ ВМІСТОМ (CMS)

ID проекту: 38
Боярчук Володимир Віталійович
Школа: Центр науково технічної творчості школярів
ПНЗ: Центр науково технічної творчості школярів
Керівник проекту: Ліщук Наталя Вікторівна


Створення Системи Керування Вмістом (CMS)

ID проекту: 39
Рибчук Віталій Павлович
Школа: ЗОШ І-ІІІ ступенів №23 Луцької міської ради Волинської області
ПНЗ: Волинська обласна Мала академія наук
Керівник проекту: Ліщук Наталя Вікторівна


Служба розшуку тварин Волині

ID проекту: 40
Степанюк Олег Русланович
Школа: Луцький центр науково-технічної творчості учнівської молоді
ПНЗ: Луцький центр науково-технічної творчості учнівської молоді
Керівник проекту: Ліщук Наталя Вікторівна


Програма для розпізнавання облич

ID проекту: 44
Матвіюк Ірина Володимирівна
Школа: Волинська обласна Мала академія наук
ПНЗ: Волинська обласна Мала академія наук
Керівник проекту: Щегельський Тарас Сергійович


Розробка програми створення розкладу

ID проекту: 45
Риков Дмитро Ігорович
Школа: Вище професійне училище №29 смт. Володимирець
Панасюк Валерій Петрович
Школа: Вище професійне училище №29 смт. Володимирець
Ткач Вадим Васильович
Школа: Вище професійне училище №29 смт. Володимирець
Керівник проекту: Козодой Олександр Леонтійович


Система відстеження голови

ID проекту: 55
Швайка Дмитро Андрійович
Школа: Красноармійський міський ліцей "Надія"
ПНЗ: Красноармійський міський ліцей "Надія"
Керівник проекту: Гром Ірина Юріївна


Software for learning of basics of algorithmic

ID проекту: 57
Онищенко Сергій Сергійович
Школа: Сахновщинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2
ПНЗ: Сахновщинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2
Керівник проекту: Сальнікова Ілона Іванівна


Розробка програми для симуляції тканин

ID проекту: 58
Левчук Іванна Володимирівна
Школа: Волинська обласна Мала академія наук
ПНЗ: Волинська обласна Мала академія наук
Керівник проекту: Щегельський Тарас Сергійович


Prime number distribution. Determination of prime number by its number

ID проекту: 64
Московець Наталія Сергіївна
Школа: Роменська спеціалізована загальноосвітня школа I-III ст.№2 ім.А.Ф.Йоффе
ПНЗ: Роменська міська Мала академія наук учнівської молоді
Керівник проекту: Чуланов Володимир Іванович


Use of JavaScript and PHP to create modern Webpages

ID проекту: 65
Павлюк Станіслав Сергійович
Школа: Роменська загальноосвітня школа I-III ст.№10
ПНЗ: Роменська міська Мала академія наук учнівської молоді
Керівник проекту: Шевченко Світлана Вікторівна


Algorithm of doing logical sums

ID проекту: 67
Івницький Олексій Андрійович
Школа: Роменська спеціалізована загальноосвітня школа I-III ст.№1 ім П.І.Калнишевського
ПНЗ: Роменська міська Мала академія наук учнівської молоді
Керівник проекту: Чуланов Володимир Іванович


АДАПТИВНА МЕРЕЖЕВА СИСТЕМА ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ПЕРЕДАВАННЯ СТЕГАНОГРАФІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

ID проекту: 76
Кліщ Олег Володимирович
Школа: Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана
ПНЗ: Львівська обласна МАН
Керівник проекту: Мельничин Андрій Володимирович


Quantum Computers

ID проекту: 81
Ярослав Філіпенко Ігорович
Школа: Ліцей № 142
ПНЗ: Київська Мала академія наук
Керівник проекту: Гордієнко Юрій Григорович


EDUCATIONAL THREE-DIMENSIONAL WORLD WITH ELEMENTS OF SOCIAL NETWORKING

ID проекту: 85
Дорохін Віктор Олександрович
Школа: Алуштинська ЗОШ I-III ступенів №2
ПНЗ: ЦДЮТ г.Алушта
Керівник проекту: Ковальов Сергій Олександрович


Аналіз ризиків інформаційної безпеки на основі матричного підходу

ID проекту: 86
Федоренко Галина Ігорівна
Школа: Білоцерківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій м
ПНЗ: КЗКОР "Центр творчості дітей та юнацтва Київщини"
Керівник проекту: Бодрик Оксана Олександрівна


Побудова імітаційних моделей комп’ютерних систем як багатоканальних систем масового обслуговування

ID проекту: 87
Сокол Олена Олександрівна
Школа: Білоцерківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій м
ПНЗ: КЗКОР "Центр творчості дітей та юнацтва Київщини"
Керівник проекту: Бодрик Оксана Олександрівна


Розпізнавання рукописного тексту за допомогою нейронних мереж

ID проекту: 88
Глушко Софія Михайлівна
Школа: Ліцей "Голосіївський" №241
ПНЗ: Київська Мала академія наук
Керівник проекту: Катеринич Лариса Олександрівна


АЛГОРИТМ ОЦІНКИ ПОШКОДЖЕНЬ СІЛЬГОСПКУЛЬТУР ВНАСЛІДОК ПОСУХ НА ОСНОВІ СУПУТНИКОВИХ ДАНИХ

ID проекту: 91
Петухова Анна Ігорівна
Школа: Школа I-III ступенів №286, м. Київ
Керівник проекту: Скакун Сергій Васильович


Релейна Електромеханічна Обчислювальна Машина

ID проекту: 94
Баутін Віталій Вікторович
Школа: Спеціалізована школа №2 ім Д.І. Ульянова
ПНЗ: ФМЦЕНТНМ Інтелект
Керівник проекту: Лядер Юрій Олегович


СТВОРЕННЯ ВЕБ-РЕСУРСУ АКТИВНОГО ВІДПОЧИНКУ ТА ТУРИЗМУ

ID проекту: 95
Євсюгов Євген Ігорович
Школа: Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана
ПНЗ: Львівська обласна МАН
Керівник проекту: Мельничин Андрій Володимирович


Інформаційна система

ID проекту: 102
Стахів Ростислав Юрійович
Школа: Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана
ПНЗ: Львівська обласна МАН
Керівник проекту: Мельничин Андрій Володимирович


Розроблення навчально-ігрової музичної програми "Сольфеджіо для початківців"

ID проекту: 103
Родіонова Віра Олексіївна
Школа: Ліцей "Голосіївський" №241
Керівник проекту: Катеринич Лариса Олександрівна


ДОСЛІДЖЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ ЗАСОБІВ SEO –ОПТИМІЗАЦІЇ САЙТІВ

ID проекту: 107
Зубань Євгеній Петрович
Школа: Білоцерківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій м
ПНЗ: КЗКОР "Центр творчості дітей та юнацтва Київщини"
Керівник проекту: Журибеда Оксана Анатоліївна


ПОРІВНЯННЯ ПРОРАХУНКУ МОДЕЛЕЙ ФІЗИЧНИМИ РУШІЯМИ

ID проекту: 111
Токарчук Олександр Юрійович
Школа: Білоцерківська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 з поглибленим вивченням інформацій
ПНЗ: КЗКОР "Центр творчості дітей та юнацтва Київщини"
Керівник проекту: Журибеда Оксана Анатоліївна


System for object recognition

ID проекту: 116
Самборук Павло Юрійович
Школа: Волинський ліцей-інтернат Волинської обласної ради
ПНЗ: Волинська обласна Мала академія наук
Керівник проекту: Щегельський Тарас Сергійович


Maps' digitizing

ID проекту: 119
Франчук Віталій Олегович
Школа: Волинський ліцей-інтернат Волинської обласної ради
ПНЗ: Волинська обласна Мала академія наук
Керівник проекту: Щегельський Тарас Сергійович


Creating a game model

ID проекту: 121
Іванов Максим Юрійович
Школа: Маріупольський міський ліцей
Керівник проекту: Кейда Светлана Івановна


ХМАРНА СИСТЕМА СИНХРОНІЗАЦІЇ ДАНИХ ДЛЯ НАВЧАЛЬНІХ ЗАКЛАДІВ УКРАЇНИ

ID проекту: 123
Суседенко Владислав Віталійович
Школа: Нижньогірський НВК "Школа-гімназія" №3
Керівник проекту: Мілюков Віктор Василіїович


Creating a web-app for checking and assessing students

ID проекту: 125
Геращенко Кирило Віталійович
Школа: Харківський технологічний ліцей № 9
Керівник проекту: Батозський Iлля Станiславович


Створення хімічного калькулятора засобами C#

ID проекту: 129
Бондаревський Євгеній Володимирович
Школа: Полтавська гімназія № 33
Керівник проекту: Кривко Наталія Валеріївна


НАБЛИЖЕНІ МЕТОДИ РОЗВ’ЯЗУВАННЯ РІВНЯНЬ

ID проекту: 131
Загорелік Олена Вадимівна
Школа: Навчально-виховний комплекс "Інформатико-математичний ліцей - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Д
Керівник проекту: Войтович Олена Валентинівна


ЕФЕКТИВНІСТЬ АЛГОРИТМІВ СОРТУВАННЯ

ID проекту: 132
Легостаєва Марія Сергіївна
Школа: Навчально-виховний комплекс "Інформатико-математичний ліцей - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Д
Керівник проекту: Войтович Олена Валентинівна


Розробка роботизованої платформи «Турель» із застосуванням мікроконтролера сімейства РІС

ID проекту: 133
Величай Артем Ростиславович
Школа: Навчально-виховний комплекс "Інформатико-математичний ліцей - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Д
Керівник проекту: Стегнієнко Маріна Іванівна


CamTouch - Your Own Interactive Surface

ID проекту: 136
Коноваленко Андрій Валерійович
Школа: Стахановська багатопрофільна гімназія №15
ПНЗ: Стахановська багатопрофільна гімназія №15
Керівник проекту: Булигіна Людмила Вікторівна


Development of Microprocessor Systems Measuring Parameters of the Environment

ID проекту: 137
Славік Юрій Миколайович
Школа: Львівська середня спеціалазована школа №28
ПНЗ: Львівська середня спеціалазована школа №28
Керівник проекту: Рабик Василь Грагорович


Програма для обрахунку рейтингу учнів

ID проекту: 140
Вольніцький Вадим Юрійович
Школа: Новогуйвинська
ПНЗ: Новогуйвинська
Керівник проекту: Весельська Анна Антонівна


«PC/HEALTH SUPERVISION»

ID проекту: 143
Баляниця Артем Гамлетович
Школа: Комунальний заклад "Обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ст. "Обдарованість " Харківської об
Керівник проекту: Єфімова Яна Валентинівна


ПРОГРАМНА РЕАЛІЗАЦІЯ ПОШУКУ НАЙКОРОТШОГО ШЛЯХУ В УМОВАХ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

ID проекту: 144
Місюра Ростислав Володимирович
Школа: Комунальний заклад "Обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ст. "Обдарованість " Харківської об
Брянцев Іван Володимирович
Школа: Комунальний заклад "Обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ст. "Обдарованість " Харківської об
Керівник проекту: Єфімова Яна Валентинівна


VIRTUAL DRIVER

ID проекту: 146
Гавриш Олег Владиславович
Школа: Комунальний заклад "Обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ст. "Обдарованість " Харківської об
Керівник проекту: Єфімова Яна Валентинівна


ПЗ «DOLAB», ЩО ДОЗВОЛЯЄ ВИКОНУВАТИ ЛАБОРАТОРНУ РОБОТУ ДИСТАНЦІЙНО

ID проекту: 148
Сікачов Єгор Миколайович
Школа: Комунальний заклад "Обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ст. "Обдарованість " Харківської об
Керівник проекту: Єфімова Яна Валентинівна


Programming language with ukrainian syntax

ID проекту: 176
Сенько Андрій Олександрович
Школа: Технічний ліцей
Керівник проекту: Косінова Надія Олексіївна


Дослідження скритих можливостей Android пристроїв, для більш ефективного користування

ID проекту: 180
Шатохін Олексій Віталійович
Школа: Ліцей "Голосіївський" №241
ПНЗ: Київська Мала академія наук
Керівник проекту: Соколов Віктор Анатолійович


Система дистанційного моніторингу стану хворих в реабілітаційний період

ID проекту: 189
Кремпоха Ярослав Олегович
Школа: Пирятинський лыцей
ПНЗ: Пирятинський лыцей
Керівник проекту: Вольвач Сергій Володимирович


Розрахунок кількості теплоти, що втрачається через огороджувальні конструкції

ID проекту: 194
Привала Сергій Валерійович
Школа: Хмельницький Технологічний багатопрофільний ліцей з загальноосвітніми класами
Керівник проекту: Фелонюк Віктор Володимирович


Development of system of data transmittion on base pseudonoise signals

ID проекту: 199
Сікачина Ігор Олегович
Школа: Харківський ліцей №89
ПНЗ: Харківський центр дослідницько-експериментальної діяльності «Будинок учителя» Харківської обласної р
Керівник проекту: Козуб Павло Анатолійович


КОМП'ЮТЕРНИЙ ЗІР У СИСТЕМАХ ІДЕНТИФІКАЦІЇ ТА АНАЛІЗУ ОСОБИСТОСТІ

ID проекту: 203
Машковцев Олександр Сергійович
Школа: Гімназія "Академія"
ПНЗ: Гімназія "Академія"
Керівник проекту: Харченко Костянтин Васильович


Quantum computer

ID проекту: 218
Філіпенко Роман Олексійович
Школа: Ліцей "Престиж"
ПНЗ: Ліцей "Престиж"
Керівник проекту: Лисенко Михайло Григорович


Mathematics as applied science. Computer Animation

ID проекту: 228
Демченко Максим Сергійович
Школа: КЗ "Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1"
Пасс Ілля Олександрович
Школа: КЗ "Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1"
Керівник проекту: Білецька Наталія Валеріївна


Розпізнавання голосових команд. Синтез мови. Sphinx4

ID проекту: 230
Галайковський Антон Олегович
Школа: гімназія "Академія"
ПНЗ: гімназія "Академія"
Керівник проекту: Франчук Василь Михайлович


Веб-сервіс для приховування інформації в зображеннях з використанням стеганографічних методів

ID проекту: 236
Афанасьєва Анастасія Андріївна
Школа: Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ"
ПНЗ: Київська Мала академія наук
Керівник проекту: Коростіль Юрій Мирославович


РОЗРОБКА ПРОГРАМНОГО ЗАСОБУ ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ З ЗАСТОСУВАННЯМ ЕЛІПТИЧНОЇ КРИПТОГРАФІЇ

ID проекту: 237
Матвієнко Дар'я Сергіївна
Школа: Донецький обласний санаторний ліцей-інтернат з профільним навчанням та поглибленим вивченням гуманіт
Керівник проекту: Фрасініч Вікторія Олександрівна


Електронний підручник "Мова програмування QBasic"

ID проекту: 239
Гречана Наталя Володимирівна
Школа: УВК "Якимівська гімназія"
Керівник проекту: Русіна Наталя Юріївна


Навчальна гра "Лабіринтики"

ID проекту: 241
Байдиков Микола Олександрович
Школа: Красноармійський навчально-виховний комплекс
ПНЗ: Красноармійський навчально-виховний комплекс
Керівник проекту: Дергільов Михайло Юрійович


MechThermaL – програмний модуль для розрахунку механічних та теплових явищ

ID проекту: 245
Шевченко Петро Павлович
Школа: Маріупольський технічний ліцей
Білочуб Микола Михайлович
Школа: Маріупольський технічний ліцей
Керівник проекту: Биков Андрій Олександрович


Постановка питань до тексту з використанням персонального комп'ютера

ID проекту: 253
Юзвенко Ярослав Миколайович
Школа: Новогуйвинська гімназія Житомирського району
ПНЗ: Житомирський міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді
Керівник проекту: Жабенко Олександр Сергійович


ВИВЧЕННЯ МОЖЛИВОСТЕЙ ДЕЯКИХ ПРИЙМАЧІВ GPS ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ В ІНС БПЛА

ID проекту: 261
Панасюк Олексій Олегович
Школа: Ліцей "Універсум"
Керівник проекту: Сарибога Ганна Володимирівна


РОЗРОБКА ІННОВАЦІЙНИХ ОКУЛЯРІВ, КОМП’ЮТЕРНИХ ІГОР ДЛЯ ЛІКУВАННЯ КОСООКОСТІ ДІТЕЙ

ID проекту: 279
Лук'янов Сергій Сергійович
Школа: НВК "Домінанта"
ПНЗ: НВК "Домінанта"
Керівник проекту: Хован Ірина Вікторівна


Interactive Glove

ID проекту: 281
Цховребадзе Димитрій Гіаевіч
Школа: Фізико-математична школа Komarovi №199
ПНЗ: Фізико-математична школа Komarovi №199
Мешвеліані Георгій Бахаревіч
Школа: Фізико-математична школа Komarovi №199
ПНЗ: Фізико-математична школа Komarovi №199
Інвіа Семен Миколаєвич
Школа: Фізико-математична школа Komarovi №199
ПНЗ: Фізико-математична школа Komarovi №199
Керівник проекту: Теймураз Калатoзi

Інженерія




ELECTRIC EYE v.2.0

ID проекту: 19
Литвин Юрій Олександровч
Школа: ЗОШ І-ІІІст. смт. Торчин
ПНЗ: Волинська обласна Мала академія наук
Керівник проекту: Пахачук Сергій Сергійович


Environmental engineering

ID проекту: 29
Цимбалюк Анна Павлівна
Школа: загальноосвытня школа І-ІІІ №23
Керівник проекту: Свічкарь Галина Васильевна


Контроль працездатності охолоджувальної рідини в рідинній системі охолодження автомобіля

ID проекту: 36
Красніков Роман Миколайович
Школа: Черкаський державний бізнес-коледж
Керівник проекту: Рубан Ганна Яківна


"Друге життя" пластику: сьогодення, майбутнє

ID проекту: 43
Сердюк Юлія Дмитріївна
Школа: Красноармійський навчально-виховний комплекс
ПНЗ: Донецька очно-заочна школа "ДОМАНУМ"
Керівник проекту: Мігутіна Олена Олександрівна


Нове реактивне сопло ракетного двигуна

ID проекту: 46
Олійник Володимир Володимирович
Школа: Запорізький колегіум "Елінт"
ПНЗ: КЗ "Запорізький обласний Центр науково-технічної творчості учнівської молоді "Грані" ЗОР
Керівник проекту: Чечонкіна Ольга Вікторівна


Підйомна сила протяжного профілю крила птиці

ID проекту: 47
Марченко Максим Микитович
Школа: Запорізький колегіум "Елінт"
ПНЗ: Запорізький колегіум "Елінт"
Керівник проекту: Чечонкіна Ольга Вікторіна


Формування конструкцій підвищеної жорсткості з листових матеріалів

ID проекту: 48
Колесник Наталія Віталіївна
Школа: ліцей "Наукова зміна"
Керівник проекту: Кагляк Олексій Дмитрович


Контрольний електронний водомір з цифровою індикацією

ID проекту: 54
Харченко Андрій Володимирович
Школа: міжшкільний навчально - виробничий комбінат "Комп'ютерний центр"
ПНЗ: міжшкільний навчально - виробничий комбінат "Комп'ютерний центр"
Керівник проекту: Ованесіян Валерій Володимирович


Універсальний фізіотерапевтично-мікрохірургічний прилад «NR – 01»

ID проекту: 56
Серженюк Мирослав Олександрович
Школа: Бориспільський НВК "Гімназія" Перспектива"
ПНЗ: Бориспільський міський центр технічної творчості "Евріка"
Рівна Катерина Вікторівна
Школа: Бориспільський НВК "Гімназія" Перспектива"
ПНЗ: Бориспільський міський центр технічної творчості "Евріка"
Керівник проекту: Недождій Ігор Леонідович


Анеморумбометр на основі тензорезисторів

ID проекту: 59
Бєлан Михайло Сергійович
Школа: сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7
ПНЗ: Сумський обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю
Керівник проекту: Лопаткін Роман Юрійович


Автомобільний магнітний амортизатор на неодимових магнітах

ID проекту: 63
Башняк Іван Ярославович
Школа: Кривченська ЗОШ І-ІІІ ст
ПНЗ: Тернопільське обласне комунальне територіальне відділення Малої академії наук України
Солодка Тетяна Борисівна
Школа: Ланівецька ЗОШ І-ІІ ст
ПНЗ: Тернопільське обласне комунальне територіальне відділення Малої академії наук України
Керівник проекту: Мулярчук Андій Петрович


Research of the half-wave rectifier in Electronics workbench

ID проекту: 68
Гараган Костянтин Михайлович
Школа: Роменська спеціалізована загальноосвітня школа I-III ст.№1 ім П.І.Калнишевського
ПНЗ: Роменська міська Мала академія наук учнівської молоді
Керівник проекту: Худогов Генадій Іванович


Elastic Support on the Basis of Parallelogram Mechanism

ID проекту: 74
Лісакова Катерина Андріївна
Школа: Криворізький природничо-науковий ліцей
Керівник проекту: Швед Сергій Віталійович


Optimization of the profile of disparity mass of vibration motor

ID проекту: 75
Баранова Ксенія Миколаївна
Школа: Криворізький природничо-науковий ліцей
Керівник проекту: Швед Сергій Віталійович


ВПЛИВ ЛАЗЕРНОГО ОПРОМІНЕННЯ НА МІЦНІСТНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ КУБІЧНОГО НІТРИДУ БОРУ

ID проекту: 77
Тисячна Софія Дмитрівна
Школа: ліцей "Наукова зміна"
Керівник проекту: Гончарук Олексій Олександрович


Металошукач власними руками.

ID проекту: 79
Яма Олексій Сергійович
Школа: Запорізький технічний ліцей
ПНЗ: КЗ "Запорізький обласний Центр науково-технічної творчості учнівської молоді "Грані" ЗОР
Керівник проекту: Білоус Світлана Юріївна


Use of LSG EDLC in Regenerative Brake System

ID проекту: 83
Шапошніков Олександр Андрійович
Школа: Ліцей № 142
ПНЗ: Ліцей № 142
Керівник проекту: Гордієнко Юрій Григорович


Автомобіль: безпека для дитини

ID проекту: 84
Криворучко Ніколай Вадимович
Школа: Запорізький технічний ліцей
ПНЗ: КЗ "Запорізький обласний Центр науково-технічної творчості учнівської молоді "Грані" ЗОР
Керівник проекту: Білоус Світлана Юріївна


МАГНІТНИЙ ДАТЧИК КУТА ПОВОРОТУ ДЛЯ НАУКОВИХ І НАВЧАЛЬНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ

ID проекту: 96
Комісар Максим Володимирович
Школа: сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7
ПНЗ: Сумський обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю
Керівник проекту: Лопаткін Роман Юрійович


ПРОЕКТУВАННЯ, РОЗРАХУНОК, ВИГОТОВЛЕННЯ ТА ЛЬОТНІ ВИПРОБУВАННЯ МОДЕЛІ РАКЕТИ

ID проекту: 97
Макаренко Олена Олексіївна
Школа: Полтавська гімназія №17
Керівник проекту: Клітна Євгенія Павлівна


ЗБАГАЧЕННЯ ВУГІЛЛЯ ДРОБЛЕННЯМ З ДОПОМОГОЮ ГУСЕНИЧНОГО ПОДРІБНЮВАЧА

ID проекту: 100
Гавриленко Сергій Васильйович
Школа: Луганський навчально-виховний комплекс середня загальноосвітня школа I-II ступенів-ліцей № 24
Костянiков Владислав Олегович
Школа: Луганський навчально-виховний комплекс середня загальноосвітня школа I-II ступенів-ліцей № 24
Керівник проекту: Руденко Володимир Павлович


Використання стабілізаторів постійної напруги для заряджання мобільних телефонів

ID проекту: 101
Чернецький Олексій Юрійович
Школа: Криворізький природничо-науковий ліцей
Керівник проекту: Задорожній Віталій Миколайович


ЛАЗЕРНИЙ МЕТОД КОНТРОЛЮ ЯКОСТІ ВИГОТОВЛЕННЯ ВИРОБІВ

ID проекту: 104
Азаров Андрій Андрійович
Школа: СНВК "Лінгвіст"
ПНЗ: РПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді АРК «Шукач»
Керівник проекту: Паненко Василь Васильович


Прилад для настроювання музикальних інструментів

ID проекту: 106
Дмитрук Сергій Віталійович
Школа: Нововолинська ЗОШ№3 І-ІІІст.
ПНЗ: Нововолинський центр дитячої та юнацької творчості
Керівник проекту: Золотухін Костянтин Сергійоувич


3D-Technology

ID проекту: 109
Ксьондзик Олександр Сергійович
Школа: ЗОШ І-ІІІст. с. Баїв
ПНЗ: Волинська обласна Мала академія наук
Керівник проекту: Пахачук Сергій Сергійович


ДОСЛІДЖЕННЯ НОВИХ СПОСОБІВ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ РОБОТИ ТЕХНІЧНИХ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ЗАСОБІВ

ID проекту: 115
Козлов Олексій Максимович
Школа: Ліцей № 142
ПНЗ: Ліцей № 142
Керівник проекту: Меньшикова Наїля Максутівна


Exploring the possibilities of using digital radioamateur communications in emergencies

ID проекту: 117
Хоменко Тарас Вадимович
Школа: Херсонський фізико-технічний ліцей при Херсонському національному технічному університеті та Дніпроп
Керівник проекту: Бала Дмитро Олександрович


Безмоторний транспорт

ID проекту: 122
Михайлюк Євгеній Олегович
Школа: Ліцей "Престиж"
ПНЗ: Ліцей "Престиж"
Керівник проекту: Лисенко Михайло Григорович


Дослідження і розробка завантажувального пристрою поршневого типу для мікробіологічних ферментерів

ID проекту: 130
Білик Владислав Юрійович
Школа: Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1
ПНЗ: Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1
Керівник проекту: Єрмоленко Володимир Олександрович


Система безпеки гелікоптера при падінні

ID проекту: 151
Байков Михайло Олександрович
Школа: Київський Природничо-науковий ліцей №145
ПНЗ: Київська Мала академія наук
Ігор Олегович Кулініч
Школа: Київський Природничо-науковий ліцей №145
ПНЗ: Київська Мала академія наук
Керівник проекту: Бондарь Юрій Іванович


РОЗРОБКА ПРИЛАДУ ДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ КРОВООБІГУ ЛЮДИНИ

ID проекту: 157
Биков Богдан Вадимович
Школа: Херсонський фізико-технічний ліцей при Херсонському національному технічному університеті та Дніпроп
Керівник проекту: Пашко Іван Михайлович


Експериментальні дослідження процесу прокатки смугових профілів у розгінних калібрах

ID проекту: 159
Бондарь Поліна Степанівна
Школа: Криворізька педагогічна гімназія
Керівник проекту: Коренко Марина Георгіївна


3D ELECTRODE – NEW APPROACH TO WATER PURIFICATION AND TREATMENT

ID проекту: 164
Куриленко Віктор Сергійович
Школа: Криворізький гуманітарно-технічний ліцей № 129
ПНЗ: Віртуальна школа юних винахідників «Евроніка»
Керівник проекту: Бик Михайло Володимирович


Система превентивного скидання паводкових вод

ID проекту: 167
Крокіс Соломія Володимирівна
Школа: Львівський технололгічний ліцей
ПНЗ: Львівський технололгічний ліцей
Керівник проекту: Колдун Віктор Петрович


Спосіб зміцнення клейових з’єднань структурованими волокнами

ID проекту: 168
Петрань Віра Василівна
Школа: Львівський технололгічний ліцей
ПНЗ: Львівський технололгічний ліцей
Керівник проекту: Сулим Георгій Теодорович


РОЗВ’ЯЗАННЯ ПРОБЛЕМИ ПЕРЕВАНТАЖЕННЯ РОЗЕТКИ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ

ID проекту: 174
Роман Сергійович Безсмертний
Школа: Ліцей "Престиж"
Керівник проекту: Лисенко Михайло Григорович


Робот

ID проекту: 190
Поліщук Олексій Олександрович
Школа: Херсонський політехнічний коледж при Одеському національному політехнічному університеті
ПНЗ: Херсонський політехнічний коледж при Одеському національному політехнічному університеті
Керівник проекту: філонюк Григорій Олександрович


Автономна система орієнтації мобільного робототехнічного комплексу на основі сучасних технологій

ID проекту: 191
Згібнєв Владислав Володимирович
Школа: Пирятинський ліцей
Керівник проекту: Вольвач Сергій Володимирович


Development of hardware platform and algorithms - prototype programmable matter

ID проекту: 201
Нікітін Юрій Дмитрійович
Школа: Донецька спеціалізована фізико-математична школа І-ІІІ ступенів № 17
Гаврюшенко Анастасія Дмитрівна
Школа: Донецька спеціалізована фізико-математична школа І-ІІІ ступенів № 17
Керівник проекту: Гранковський Володимир Олексійович


Програмно-апаратний комплекс для діагностики та терапії хребта і суглобів

ID проекту: 204
Лєбєдєв Валерій Іванович
Школа: Пирятинський ліцей
Керівник проекту: Вольвач Сергій Володимирович


Мікроконтролерний конструктор для побудови складних управляючих систем та вимірювальних приладів

ID проекту: 205
Даниленко Олег Олексійович
Школа: Пирятинський ліцей
ПНЗ: Пирятинський ліцей
Керівник проекту: Вольвач Сергій Володимирович


ПРОЕКТ SСIF. ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ПРОГРАМНО-АПАРАТНИЙ КОМПЛЕКС

ID проекту: 206
Кривий Дмитро Вікторович
Школа: Комунальний заклад «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної р
ПНЗ: Комунальний заклад «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної р
Керівник проекту: Кривий Віктор Григорович


System of deep photocatalityc water cleaning

ID проекту: 208
Черненко Анна Юріївна
Школа: Роганаська гімназія Харківської ради Харківської області
ПНЗ: Харківський центр дослідницько-експериментальної діяльності «Будинок учителя» Харківської обласної р
Керівник проекту: Козуб Павло Анатолійович


Власна конструкція адаптера відеосигналу

ID проекту: 210
Осичанський Дмитро Павлович
Школа: Київська Мала академія наук
Керівник проекту: Соколов Віктор Анатолійович


Development ot technology of acoustical spectroscopy for composition materials

ID проекту: 212
Балькова Юлія Борисівна
Школа: Харківська гімназія №144
ПНЗ: Харківський центр дослідницько-експериментальної діяльності «Будинок учителя» Харківської обласної р
Керівник проекту: Козуб Павло Анатолійович


Система управління побутовими приладами для людей з обмеженими можливостями

ID проекту: 213
Рябко Руслан Сергійович
Школа: Пирятинський ліцей
ПНЗ: Пирятинський ліцей
Керівник проекту: Вольвач Сергій Володимирович


HARDWARE-SOFTWARE IMPLEMENTATION OF COLLECTIVE INTELLIGENCE

ID проекту: 215
Кулинич Юрій Андрійович
Школа: Донецький обласний санаторний ліцей-інтернат з профільним навчанням та поглибленим вивченням гуманіт
Керівник проекту: Гранковський Володимир Олексійович


Тривимірний дисплей, що використовує персистенцію зору

ID проекту: 217
Міронцева Олександра Олександрівна
Школа: Донецька спеціалізована фізико-математична школа І-ІІІ ступенів № 17
Керівник проекту: Гранковський Володимир Олексійович


Система контролю обробітку ґрунту

ID проекту: 223
Лановий Роман Олександрович
Школа: Гавришівська СЗШ І-ІІІ ступенів
ПНЗ: Комунальний заклад «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної р
Керівник проекту: Кривий Віктор Григорович


Тактильний дисплей

ID проекту: 229
Сусленко Єгор Олегович
Школа: Київська секція МАН
Керівник проекту: Козерук Сергій Олександрович


АВТОНОМНИЙ ХОЛОДИЛЬНИК НА ТЕРМОЕЛЕМЕНТАХ ПЕЛЬТЬЄ

ID проекту: 231
Бабенко Анастасія Віталіївна
Школа: Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ"
Керівник проекту: Козленко Олег Володимирович


Program for calculating the amount of methane in coal mines

ID проекту: 232
Толстов Олександр Валерійович
Школа: Макіївський навчально – виховний комплекс № 49 «Надія»
Керівник проекту: Козубенко Олена Іванівна


«Gas Analyzer» - Газоаналізатор з веб-компонентом на базі Arduino

ID проекту: 233
Корсун Нікіта Олександрович
Школа: Стахановська багатопрофільна гімназія №15
ПНЗ: Стахановська багатопрофільна гімназія №15
Керівник проекту: Булигіна Людмила Вікторівна


Засіб для перенесення порційної гарячої кави на значні відстані

ID проекту: 243
Гунько Валентина Миколаївна
Школа: Львівський технололгічний ліцей
ПНЗ: Львівський технололгічний ліцей
Керівник проекту: Пострільоний Василь Михайлович


Робот фасувальник

ID проекту: 248
Кліменко Олександр Олегович
Школа: Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ"
Керівник проекту: Білошицька Людмила Василівна


Прилад для настроювання музикальних інструментів

ID проекту: 249
Дмитрук Сергій Віталійович
Школа: Нововолинська ЗОШ№3 І-ІІІст.
ПНЗ: Нововолинський центр дитячої та юнацької творчості
Керівник проекту: Запорожець Тетяна Василівна


Device for automatic watering

ID проекту: 254
Ліпко Дмитро Олегович
Школа: Ліцею «ЕКО» № 198
Керівник проекту: Корнєв Володимир Павлович


Дистанційний моніторинг хворих в реабілітаційний період на основі технології БСМ

ID проекту: 262
Кремпоха Ярослав Олегович
Школа: Пирятинський ліцей
ПНЗ: Пирятинський ліцей
Керівник проекту: Вольвач Сергій Володимирович


РОЗРОБКА ЛАБОРАТОРНОГО СТЕНДУ ДЛЯ ВИВЧЕННЯ ФУНКЦІОНУВАННЯ АНАЛОГО-ЦИФРОВИХ ПЕРЕТВОРЮВАЧІВ РІЗНИХ ТИП

ID проекту: 268
Соколовський Владислав Володимирович
Школа: Фізико-математичний ліцей №208
ПНЗ: Київська Мала академія наук
Керівник проекту: Огороднік Алла Григорівна


Пристрій для діагностики сколіозу

ID проекту: 270
Сомов Єгор Олександрович
Школа: Стахановська багатопрофільна гімназія №15
Керівник проекту: Булигіна Людмила Вікторівна


ВИКОРИСТАННЯ RFID-МІТОК З МЕТОЮ ПОПЕРЕДЖЕННЯ ЗІТКНЕННЯ МАШИН НА ЗУСТРІЧНІЙ СМУЗІ

ID проекту: 271
Кириллов Андрій Вячеславович
Школа: Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №53 Харківської міської ради Харківської області
Керівник проекту: Лазаренко Анатолій Григорович


Rainwater as a source of industrial water

ID проекту: 272
Сорока Янінна Михайлівна
Школа: Смілянський природничо-математичний ліцей
Бірюкова Ірина В'чеславівна
Школа: Смілянський природничо-математичний ліцей
ПНЗ: Смілянський природничо-математичний ліцей
Гнатенко Іван Вікторович
Школа: Смілянський природничо-математичний ліцей
ПНЗ: Смілянський природничо-математичний ліцей
Керівник проекту: Валантирець Наталія Василівна


Розробка та втілення новітнього процесу виробництва біодизелю універсальною установкою

ID проекту: 273
Косташ Тетяна Володимирівна
Школа: Гімназія НВК "Домінанта"
ПНЗ: Гімназія НВК "Домінанта"
Керівник проекту: Хован Ірина Вікторівна


Залежність гальмівного шляху від швидкості руху автомобіля

ID проекту: 276
Салій Антон Вадимович
Школа: Ліцей №100 "Поділ"
Керівник проекту: Хован Ірина Вікторівна

Енергетика




Wind power station with aquatic energy accumulation

ID проекту: 16
Співак Павло Олександрович
Школа: РНЗ"Кримська гімназія-інтернат для обдарованих дітей МОН МС АР Крим"
Керівник проекту: Марченко Вадим Анатолійович


Універсальна енергетична установка

ID проекту: 18
Коваль Лада Вікторівна
Школа: Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів у галузі науки
Керівник проекту: Коваль Віктор Людвигович


Утилізація теплових втрат двигуна для кондиціювання салону автомобіля

ID проекту: 37
Кузнєцов Петро Олександрович
Школа: РНЗ"Кримська гімназія-інтернат для обдарованих дітей МОН МС АР Крим"
ПНЗ: РНЗ"Кримська гімназія-інтернат для обдарованих дітей МОН МС АР Крим"
Нікулін Андрій Андрійович
Школа: РНЗ"Кримська гімназія-інтернат для обдарованих дітей МОН МС АР Крим"
ПНЗ: РНЗ"Кримська гімназія-інтернат для обдарованих дітей МОН МС АР Крим"
Керівник проекту: Скворцов Олександр Миколайович


Енергія океанічних течій

ID проекту: 42
Мартиненко Тимофій Андрійович
Школа: Ліцей № 142
Керівник проекту: Меньшикова Наїля Максутівна


DrevoEnerg

ID проекту: 53
Коваль Дмитро Костянтинович
Школа: НВК №3 м. Шепетівка
Керівник проекту: Самсоненко Сергій Савич


Utilization of galvanic elements

ID проекту: 61
Корень Віталій Олександрович
Школа: Ліцей № 142
Керівник проекту: Меньшикова Наїля Максутівна


Одержання електроенергії , використовуючи властивості магнітів

ID проекту: 62
Плугатар Денис Вікторович
Школа: Ліцей № 142
Керівник проекту: Меньшикова Наїля Максутівна


Взаємодія водню із вуглецевими структурами

ID проекту: 78
Грядунов Владислав Євгенович
Школа: Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №65
Коваленко Гліб Сергійович
Школа: Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №65
Сізов Данил Сергійович
Школа: Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №65
Керівник проекту: Легуцька Ганна Олександрівна


Турбокомпресор як двигун зовнішнього і внутрішнього згоряння

ID проекту: 93
Болкуневич Владислав Олександрович
Школа: сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7
ПНЗ: Сумський обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю
Керівник проекту: Лопаткін Роман Юрійович


Система опалення

ID проекту: 105
Фараджев Тимур Рамізович
Школа: Запорізька гімназія №93
ПНЗ: Запорізький центр науково-технічної творчості молоді (ЗТТУМ)-«Грані»
Керівник проекту: Андрєєв Андрій Миколайович


ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ У ШКОЛI

ID проекту: 108
Шевченко Костянтин Володимирович
Школа: НВК «Ліцей-школа №14»
Керівник проекту: Кісса Олександр Дмитрович


Сонячний водопідіймач

ID проекту: 126
Гуменюк Христина Володимирівна
Школа: Чортківська_гімназія ім. М.Шашкевича
ПНЗ: Тернопільське обласне комунальне територіальне відділення Малої академії наук України
Антошків Христина Юріївна
Школа: Чортківська_гімназія ім. М.Шашкевича
ПНЗ: Тернопільське обласне комунальне територіальне відділення Малої академії наук України
Керівник проекту: Хаба Богдан Михайлович


Проект геліоелектростанції з параболічним концентратором та світлодіодом (фотовольтаїчний перетворюв

ID проекту: 153
Кучер Олександр Сергійович
Школа: Скала-Подільська ЗОШ І-ІІ ст..
ПНЗ: Тернопільське обласне комунальне територіальне відділення Малої академії наук України
Керівник проекту: Мулярчук Андій Петрович


Конструкція теплозахисного елементу фасадів будівель і технологія його перехресного монтажу

ID проекту: 165
Котюк Володимир Ростиславович
Школа: Львівський технололгічний ліцей
ПНЗ: Львівський технололгічний ліцей
Керівник проекту: Сулим Георгій Теодорович


Паро-плазмова газифікація твердих побутових відходів

ID проекту: 182
Вербовська Валерія Валеріївна
Школа: Ліцей № 142
ПНЗ: Ліцей № 142
Керівник проекту: Меньшикова Наїля Максутівна


Розробка пристрою комплексного очищення води та повітря

ID проекту: 193
Нижеголенко Олександр Михайлович
Школа: Херсонський фізико-технічний ліцей при Херсонському національному технічному університеті та Дніпроп
Керівник проекту: Пашко Іван Михайлович


Подолання проблеми замору риби за допомогою пристою "аератор"

ID проекту: 195
Писаренко Дмитро Олександрович
Школа: заклад "Навчально-виховний комплекс: середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів гімназія №6 Вінниц
Керівник проекту: Бортник Наталія Миколаївна


Bipolar electrostatic motor

ID проекту: 198
Ревуцька Людмила Олександрівна
Школа: Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ"
Керівник проекту: Суворова Тетяна Анатоліївна


Електрохімічна комірка для отримання водню за допомогою сонячного випромінювання

ID проекту: 200
Суляєв Валентин Вікторович
Школа: Спеціалізована школа №265
ПНЗ: Київська Мала академія наук
Соколов Георгій Максимович
Школа: Середня загальноосвітня школа №108
ПНЗ: Київська Мала академія наук
Керівник проекту: Катрук Орест Віктрович


Strategy and tactics of increasing of energy autonomy of buildings

ID проекту: 209
Сідоров Олексій Костянтинович
Школа: Харківська ЗОШ №91
ПНЗ: Харківський центр дослідницько-експериментальної діяльності «Будинок учителя» Харківської обласної р
Комаров Олексій Владиславович
Школа: Харківська ЗОШ №91
ПНЗ: Харківський центр дослідницько-експериментальної діяльності «Будинок учителя» Харківської обласної р
Керівник проекту: Козуб Павло Анатолійович


Підвищення коефіцієнту корисної дії сонячних елементів за рахунок охолодження

ID проекту: 222
Краштан Таміла Євгенівна
Школа: Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ"
Керівник проекту: Козленко Олег Володимирович


ОПТИКОВОЛОКОННА ЛІНІЯ ЯК ДЖЕРЕЛО ОСВІТЛЕННЯ

ID проекту: 224
Ковальова Дарина Євгенівна
Школа: Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ"
ПНЗ: Київська Мала академія наук
Керівник проекту: Гаврилюк Віктор Володимирович


Енергозбереження в системах керування насосними установками, Energy Saving in PumpSystems

ID проекту: 240
Міхненко Ярослав Олександрович
Школа: Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ"
Керівник проекту: Бур'ян Олександр Сергійович


Особливості виробництва теплової енергії шкільною котельнею.

ID проекту: 260
Єрофєєв Андрій Сергійович
Школа: Ніжинська гімназія №16
Керівник проекту: Баксічева Ірина Станіславівна


Використання талого снігу

ID проекту: 264
Вінницький В'ячеслав Андрійович
Школа: Ліцей № 142
Керівник проекту: Меньшикова Наїля Максутівна


Раціональне використання тепла

ID проекту: 265
Святелик Владислав Сергійович
Школа: Ліцей № 142
ПНЗ: Ліцей № 142
Керівник проекту: Меньшикова Наїля Максутівна


очищення води зворотним осмосом в кожен дім

ID проекту: 266
Усенко Артем Олександрович
Школа: Ліцей № 142
ПНЗ: Ліцей № 142
Керівник проекту: Меньшикова Наіля Максутівна


Утилізація батарейок

ID проекту: 267
Абдал-Бакі Аміна Мутхуфарівна
Школа: Ліцей № 142




Назад

Конкурс організовує НТУУ "КПІ", Фізико-технічний інститут

Фізико-технічний інститут, один із науково-навчальних підрозділів НТУУ «КПІ», заснований у лютому 1995 року. Інститут готує фахівців з сучасних розділів прикладної фізики, інформатики та інформаційної безпеки.

Професорсько-викладацький склад ФТІ - це близько 100 висококваліфікованих викладачів та провідних учених Міносвіти і науки, НАН України (2 академіки, 5 член-кореспондентів, 35 докторів наук, 47 кандидатів наук).

Читати далі

Наші партнери

The Intel International Science and Engineering Fair (Intel ISEF)—the world's largest pre-college science competition—provides an opportunity for the best young scientists from around the globe to share ideas, showcase cutting-edge science projects, and compete for over $4 million in awards and scholarships.

Читати далі